wait لطفا صبر کنید
28 مرداد 1398 - 17 ذیحجه 1440
NotCache List Paramters: 1&0&0!Model&55 Name List:الگوي جستجو تك جستجو پیشرفته
صفحه اصلي » اخبار و اطلاعيه » اخبار
0/0 (0)
588
4 ارديبهشت 1397

بیانات حضرت استاد شب زنده دار"دام ظله" در مورد برخی از انتسابات به ایشان

 حضرت استاد شب زنده دار"دام ظله" امروز صبح در ابتدای درس خارج فقه خود درباره  برخی از انتسابات و موضع گیری هایی که به ایشان نسبت داده می شود فرمودند:

بعضی از امور در جریانات مختلف گاهی در دوستان، طلاب، فضلاء محترم ممکن است به من نسبت داده بشود ، من عرض می کنم من هیچ گاه دخالتی، تائیدی یا عدم تائیدی در این امور ندارم، من لابشرط مَقسمی هستم، حتی قِسمی هم نیستم. بنابراین تا وقتی به یک امری تصریح نکردم خواهش من این است که دوستان بزرگوار چیزی را به من نسبت ندهند. امروز صبح که می آمدم، به من فرمودند که در کجا مثلاً این جور برداشت می شود. من خواهشم این است که تا از جانب حقیر تصریح به امری نشده است، اسناد و انتسابی نباشد یا جوری وانمود نشود که مثلا مورد تایید فلانی هست یا نیست. کلٌ علی حجته؛ ما مبنایمان از اول بلوغ تا بحال همین بوده است؛ کلٌ علی حجته.
 انسان باید بین خود و خدایش ببیند که اثباتاً او نفیاً چه حجتی دارد، بر همان منهاج باشد و درعصر غیب تنها راه نجات همین هست که انسان بین خود و خدای متعال دائر مدار حجت باشد، هر وقت حجتی برهر طرف قائم شد بر اساس آن حالا چه مردم بپسندند چه مردم نپسندند چه خوششان بیاید چه خوششان نیایید، آدم باید رابطه خودش را با خدای متعال بر اساس حجت داشته باشد.

تاریخ بیانات ابتدای درس خارج فقه | 97/02/04

Load ListContent Error

اوقات شرعي

آمار سايت
بازديد آنلاین: 6
بازديد روز: 1805
بازديد دیروز: 2631
كاربران ثبت شده امروز: 0
كل كاربران: 0
بازديد ماه جاری: 60912
كل بازديد كنندگان: 1045344